Tamamladığımız İşler

Tamamladığımız tabela ve totem işleri

Ray Grup olarak tabela ve totem işlerinde birçok işe imza attık. Özgün tasarımlar ve kaliteli uygulamalar ile müşterilerimizin yanı sıra insanlardan da olumlu tepkiler aldık.  Kaliteli malzemelerle beraber kaliteli iş gücü kullandık. Sıradan uygulamalardan uzak dikkat çekici ve etkileyici işlere imza attık. Marka kimliğine uygun tabelalar yapmaya özen gösterdik. Tabela ve totem işlerinde yenilikçi yaklaşımlar sergiledik ve daha önce kullanılmayan ürünleri denedik. Bunlardan harika sonuçlar aldık.  Yaptığımız işlere göz atıp bizle çalışmaya karar verebilirsiniz.

Rana Farm
Çankaya Gece
Çobanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri

Tamamladığımız folyo ve dijital baskı işleri

Folyo uygulamalarında yüksek folyo kalitesi ve tecrübeli folyo uygulama ekibinin öneminin farkındayız. Bu yüzden her ikisine de sahip olmaya özen gösteriyoruz. Uygulamalarda sadece taleplerinizi direkt uygulamak yerine, bu konuda sahip olduğumuz deneyimleri sizinle paylaşıyor ve sizlere danışmanlık yapıyoruz. Yetenekli tasarım ekibimiz ile cam folyo uygulamalar için ön sunum oluşturuyor ve onayınızı alıyoruz.  Yüksek kalitede baskı yapabilen makinelerimizle dijital baskı çözümleri sunuyoruz. Branda, folyo, matbu ürünler, araç giydirme taleplerinize, her birine özel tasarımlar oluşturarak yanıt veriyoruz. Yaptığımız çalışmalara göz atarak hakkımızda fikir sahibi olabilirsiniz.

Tamamladığımız video prodüksiyon işleri

İyi bir video prodüksiyonun en önemli noktaları üretici bir beyin ve kaliteli ekipmandan geçiyor. Yaptığımız işlerle üretici bir beyne sahip olduğumuzu kanıtladık. Peki kaliteli ekipman ne durumda? Evet bildiniz! Ona da sahibiz.  Özetle iyi bir video çekimi için kilit noktaları birleştirdik. Bu sayede özel çekimlerde, tanıtım filmlerinde ve reklam çekimlerinde beğenilen işler ortaya koyduk. Drone çekimleri tüm bunları süsledik. Deneyimli video editörlerimiz ile bir nokta daha koyduk. Video prodüksiyon işlerimiz incelenmek için sizi bekliyor.

Ramada Collection Company Film
Regnum Carya Golf & Spa Resort
Cihan Çikolata Şekerleme

Tamamladığımız logo & kurumsal kimlik işleri

Müşterilerimizin ve bizlerin çok sevdiği markalar yarattık. Bu markaların sahip olacağı logo ve kurumsal kimliği oluşturmak dışında izleyecekleri yol haritası konusunda da yardımcı olduk. Müşterilerimizin markalarını öyle benimsedik ki, en ufak detaylar için bile günlerce kafa patlattık. Sonunda mutlu müşterilerimiz ve bir sürü markamız oldu. Sadece bununla kalmadık hali hazırda olan firmalara da yeni bir yüz kattık. Onlar bunu sevdiler, tüketicilerde onları. Şimdi siz de bu markalara katılmak konusunda ikna olmak istiyorsanız, işlerimize bir göz atın.

Binbirtat Ocakbaşı
Osman Buğdaycı Harita Mühendislik
Duman Yapı
Güvenoğulları Çiftliği
Çankaya Gece
Çobanoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri

Tamamladığımız grafik tasarım işleri

Grafik tasarımın çokça konuşulduğunu ve bu alanda hizmet veren fazlaca insan olduğunu biliyoruz. Bu karmaşanın içerisinde iyi bir grafik tasarım hizmetini bulmanın zorluğunun da farkındayız. Bu yüzden sizlerle buluşup bu zahmeti ortadan kaldırmak için o kadar çabalıyoruz ki. Tecrübeli, üretici, iyi dokunuşları olan bir ekip ile sizleri buluşturuyoruz. Marka kimliğinize uygun, sürdürülebilir ve göz dolduran tasarım hizmetleri sunuyoruz. Taklitlerden sakınarak, tamamen sizlere özel tasarımlar oluşturuyoruz. Karmaşadan kurtulmak elbette istiyorsunuz. O zaman işlere bir göz atalım.

Binbirtat Ocakbaşı
Osman Buğdaycı Harita Mühendislik
Duman Yapı
Güvenoğulları Çiftliği

Tamamladığımız dijital pazarlama işleri

Reklam için gelenek pazarlamanın işleri paylaştığı bir kısım var. Biz buna dijital pazarlama diyoruz. Markalar için oldukça önemli ama geri dönüş alabilmek için bazı özel noktalara dikkat etmek gerekiyor. Reklam metni, slogan, tasarım, bi tık büyütülmüş slogan, hedef kitle, reklam konumu, a/b testler, raporlamalar, tekrar düzenlemeler offf. Ne çok iş değil mi? Peki bu kadar ayrıntıyı doğru yönetebilmek için bir profesyonele ihtiyaç var mı? Bu sorunun cevabı ‘kesinlikle evet’. Tüm bu ayrıntıları en iyi şekilde yöneterek sizi boşa giden harcamalardan kurtarıyoruz. Markanıza, sosyal mecralarda bir kinlik kazandırıyoruz. Arka plan biraz karışık ama sonuçlara bakmak daha kolay. O bu işlerimize göz atarken rahat olabilirsiniz.

Tamamladığımız web tasarım işleri

Kullanıcılar sizi bulmak için ilk yapacağı işlerden biri arama motoruna isminizi yazmaktır. Bir ikincisi ise direkt web sitesi adresinizi tarayıcıya yazmak olacaktır.  Kullanıcılar sitenize girdiğinde dağınıklık görmek istemezler. Tıpkı sizi ağırlayan bir mekanın dağınık olmasını istemediğiniz gibi. Hatta çoğu bundan nefret eder ve sitenize geri dönmez. Bu sorunla hiç karşılaşmamanız için sizlere kullanıcı dostu tasarımlarla web tasarım hizmeti sunuyoruz. Arama motorlarının seveceği ve doğru içerikle sizi aramalarda üstlere taşıyacak SEO(arama motoru optimizasyonu)’ya uygun web siteleri geliştiriyoruz. Arama motorları sitenizi sevecek, sizler de bizi. Onlardan önce işlerimize bir göz atın. Geç kalmış olabilirsiniz.

Osman Buğdaycı Harita Mühendislik
Duman Yapı
Güvenoğulları Çiftliği

Tamamladığımız uygulama geliştirme işleri

Ellerimizde sadece mobil telefonları değil, muazzam bir bilgiyi de gezdiriyoruz. Her türlü bilgiye ve ürüne ulaşmak artık çok kolay. Öyle ki önceki yazdıklarımız bile çoktan eskidi. İstediğimiz bilgiye daha çabuk ulaşabiliyor olmak hala revaçta ve olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu yüzden mobil uygulamalar kullanmak, kullanıcılar için öncelikli durumda. Bu da markaları uygulamalara sahip olmaya yönlendiriyor. Bizler bu ihtiyaca cevap vermek adına marka kimliğine uygun, özel tasarım mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Burada onlara dokunmak çok zor ama Play Store ve Apple Store’dan onlara erişip dokunuşlar yapabilirsiniz.